פורום קידום אתרים 50 אחרונות מערכת למקדמי אתרים כלי קידום אתרים מילון קידום אתרים צרו קשר
חדשות קידום אתרים
חדשות קידום אתרים » חידושים ב-Gmail
חידושים ב-Gmail
פורסם ביום שישי, 28 בינואר, 2011

גוגל

חידושים באפליקציות של Gmail מהשבוע האחרון:

התראות שולחן עבודה ל-Gmail

כאשר אנשים עוברים לדוא"ל מבוסס אינטרנט, לפעמים חסרה האפשרות לראות התראות על שולחן העבודה כאשר דואר חדש ממתין לקריאה. החל מיום רביעי, יש אפשרות להציג התראות של דואר נכנס והודעות Google Chat חדשות, על שולחן העבודה. שירות זה קיים רק למשתמשי Google Chrome.

כדי לאפשר את הצגת התראות אלו, יש לפעול לפי ההנחיות בקישור: http://gmailblog.blogspot.com/2011/01/desktop-notifications-for-emails-and.html

(התמונה באדיבות The Official Google Blog).

 

חיפוש-בזמן-הקלדה ב-Gmail Labs

Gmail Labs הוא מקום שבו ניתן לבדוק ולנסות תכונות חדשות ולספק משוב על החוויות שלך. מכיוון שרשימת ה-"Labs" גדלה ליותר מ-50, Google רוצה להקל על מציאת התכונות שהמשתמש מעוניין בהן ולכן השיקה את: "חיפוש-בזמן-הקלדה" בדף של Labs. ע"י מס' הקלקות, אתה יכול להצביע בדיוק על מה שאתה מחפש, ללא הצורך בגלילת רשימת אפשרויות ארוכה כדי למצוא את מה שאתה רוצה.

(התמונה באדיבות The Official Google Blog).

 

סמל של הודעות שלא נקראו ב-Gmail Labs

הטאב של Gmail בדפדפן שלך  מציג כמה הודעות לא נקראו. אבל אם יש לך הרבה טאבים פתוחים או משתמש באפשרות של Pinned Tabs ב-Google Chrome, הטאב של הדפדפן קטן מדי בשביל לראות את הספירה של ההודעות שלא נקראו. ביום שלישי Google הוסיפו Lab חדש המציג את ספירת ספירה ההודעות שלא נקראו בסמל הטאב בדפדפן, כך שאתה יכול תמיד לראות במבט חטוף כמה הודעות חדשות יש לך.

כדי להפעיל את האפשרות הנ"ל, יש להכנס בחשבון ה-Gmail ל-"Settings", לבחור בטאב "Labs" ולאפשר את "Unread message icon".

(התמונה באדיבות The Official Google Blog).

 

לחדשה הקודמת לחדשה הבאה ארכיון חדשות