פורום קידום אתרים 50 אחרונות מערכת למקדמי אתרים כלי קידום אתרים מילון קידום אתרים צרו קשר
חדשות קידום אתרים
חדשות קידום אתרים » חידושים ב-Google
חידושים ב-Google
פורסם ביום ראשון, 16 בינואר, 2011

גוגל

מס' חידושים ב-Google בשבועיים האחרונים:

  • תוצאות טובות יותר עבור סרטוני מוזיקה –ברגע שמריצים חיפוש על להקה, זמר או אלבום, יופיעו בתוצאות החיפוש קליפים פופולאריים מאורגנים בצורה חדשה המציינת את אורך הסרטון, האלבום והשנה שבה הוא יצא לאור. התכונה סורקת את כל הרשת עבור תכני וידיאו ומדרגת את המקורות הטובים ביות עבור כל שיר. במקום לחזור על קישורים, תוצאות עבור אותו שיר מקובצות יחד, מה שמקל על הסריקה והבחירה בשיר הרצוי.

(התמונה באדיבות The Official Google Blog).

  • עדכון הפאנל של כלי החיפוש לקוראים מימין לשמאל: בעברית, ערבית ופרסית – כעת, כל המשתמשים המחפשים בשפות אלו יכולים למקד את חיפושיהם לפי סוג התוכן (תמונות, סרטונים, חדשות) או תאריך, וכן לגשת בקלות לתצוגות מיוחדות כמו Wonder Wheel ו- Timeline.

(התמונה באדיבות The Official Google Blog).

  • היום הבינלאומי ל- IPv6 –מרחב הכתובות באינטרנט מוגבל וה- IPv6 הוא הפתרון הטוב ביותר לבעיה. Google הציעו חיפוש עבור כתובות IPv6 עוד ב2008, אך רק 0.2% ממשתמשי הרשת בעלי קישוריות IPv6 . אז ביום רביעי בשבוע שעבר, ה-12.01.11, Google יחד עם Internet Society ועוד אתרים גדולים הכריזו על היום הבינלאומי ל- IPv6, זהו הניסיון העולמי הראשון לפרוטוקול האינטרנט של הדור הבא. ב -8 ביוני 2011, גוגל וחברות אחרות יאפשרו IPv6 על השירותים שלהם (כולל Google search) למשך 24 שעות. יום זה יסייע להניע חברות בכל הענף להתכונן למעבר ולהבטיח ש-Google והאינטרנט כפי שאנו מכירים אותם כיום  יוכלו להמשיך לשגשג.
לחדשה הקודמת לחדשה הבאה ארכיון חדשות