פורום קידום אתרים 50 אחרונות מערכת למקדמי אתרים כלי קידום אתרים מילון קידום אתרים צרו קשר
חדשות קידום אתרים
חדשות קידום אתרים » חידושים באפליקציות של Google
חידושים באפליקציות של Google
פורסם ביום ראשון, 9 בינואר, 2011

גוגל

סיכום של החידושים האחרונים באפליקציות של Google:

  1. מעבר על היסטוריית הגליונות האלקטרוניים: כל השינויים שנעשו ע"י כל מחבר מסויים צבועים בצבע אחד, מה שמאפשר לראות בקלות את כל השינויים שנעשו בגליון האלקטרוני, בחלוקה למחברים השונים.                                                  
  2. נגן וידאו ב-Google Docs: הכלי מאפשר לקבוצות לעבוד בו זמנית על מסמכים, גיליונות אלקטרוניים, מצגות, שרטוטים, ובנוסף ניתן להשתמש בו כדי להעלות ולשתף מגוון רחב של סוגי קבצים. בעבר, אם העלת קובץ וידיאו, האנשים שאיתם שיתפת אותו יכלו רק להוריד את הקובץ. בשבוע שעבר פורסם עדכון המאפשר לנגן קטעי וידאו רבים ישירות מ-Google Docs, ללא צורך בהורדת הקובץ.
  3. סביבת דוא"ל בטוחה יותר עבור הלקוחות: ארגונים המשתמשים ב-Google Apps בדרך כלל מספקים למשתמשים שלהם גישה בלתי מוגבלת לדוא"ל.  אבל יש ארגונים הרוצים למנוע אינטראקציה חופשית בין תת-קבוצות המשתמשים שלהם באמצעות הדוא"ל. בשבוע שעבר, Google הוסיפה לדוא"ל את תכונת "Walled garden" שמאפשרת להגביל את הגישה של חלק מהמשתמשים לדוא"ל בהתאם לדירוגם ולצורך של האירגון.
  4. שיפור שליחת הדואר ע"י חתימה דיגיטלית מסוג DKIM :(DomainKeys Identified Mail) DKIM מאפשרת למערכות רבות המקבלות דואר אלקטרוני לוודא האם מקורה של הודעה נכנסת הוא אכן זה שמצוין בשדה "sent from" בהודעה. מסנני דואר יכולים לאחר מכן להשתמש במוניטין של כתובת השולח כדי לעזור להפריד בין דואר טוב לדואר זבל. עבור הלקוחות, אימות מסוג DKIM למעשה מוריד את הסיכוי לכך שהדואר שנשלח מהם ייסונן בטעות ע"י מסנני דואר הזבל.

(התמונות באדיבות The Official Google Blog).

לחדשה הקודמת לחדשה הבאה ארכיון חדשות